Team van D'n Opstap
V.l.n.r:
Marlou Plas mplas@kempenkind.nl Leerkracht groep 8
Petra Lauwers  plauwers@kempenkind.nl Leerkracht groep 1/2
Arno Rooijackers arooijackers@kempenkind.nl IB-er
Malou Gevers         mgevers@kempenkind.nl Leerkracht groep 6
Hanneke Marien hmarien@kempenkind.nl Leerkracht groep 3
Jens van Kemenade jvkemenade@kempenkind.nl Stagiaire groep 7 (LIO-er)
 Maria Gooskens  mariagooskens@kempenkind.nl Leerkracht groep 5
Bas van den Bosch  bvdbosch@kempenkind.nl  Directeur
 Siska van Herpt  svherpt@kempenkind.nl Leerkracht groep 3
Carlijn Kennis  ckennis@kempenkind.nl Leerkracht groep 6
Jeanette Beerens  jbeerens@kempenkind.nl RT-er
Sylvie Borrenbergs sborrenbergs@kempenkind.nl Teamleidster
Anne Verspaandonk  averspaandonk@kempenkind.nl Leerkracht groep 4
Petra de Kort pdkort@kempenkind.nl Leerkracht groep 5
Jan Smetsers jsmetsers@kempenkind.nl  Leerkracht groep 7
Maud Lendering   mlendering@kempenkind.nl Administratieve kracht
     
  Onderstaande collegaís staan niet op de foto:  
Cor van Puijenbroek cvpuijenbroek@kempenkind.nl ConciŽrge
Maria Kokken  mkokken@kempenkind.nl RT-er
Danielle Castelijns dcastelijns@kempenkind.nl Leerkracht groep 6
Valerie Vosters vvosters@kempenkind.nl Ondersteuning


Den Opstap maakt deel uit van de samenwerking tussen Hooge Mierde, Lage Mierde en Hulsel 
Teamleden HooLaHu: